Spojené státy dnes čekají volby do Kongresu. Proč se očekává výhra republikánů a co všechno výsledky těchto voleb ovlivní? To se dozvíte v novém dílu podcastu Redneck.
Podcast
RedneckRedneck #64: Američané jdou k volbám. Demokraty táhne ke dnu ekonomika
Co je charakteristické pro takzvané midtermové volby? Co určovalo letošní kampaň před volbami do Kongresu? Jakých přešlapů se dopouštěli demokraté a proč republikáni podle průzkumů vyhrávají tak trochu kontumačně? O čem se hlasuje v lokálních referendech a co se dá čekat po volbách? To všechno se dozvíte v novém dílu Rednecku.
Redneck · Redneck #64: Američané jdou k volbám. Demokraty táhne ke dnu ekonomika
Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na Spotify, Apple Podcasts, PlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Podrobnější aktuality o USA si můžete přečíst na Substacku podcastu. Vznik Rednecku podporuje vedle Voxpotu také sesterský web A2larm.