Podpořte Voxpot!

Propojujeme Česko se světem. Tvoříme informační servis pro náročné publikum a těší nás, že k němu patříte.

Nebuďte jen publikem.
Staňte se součástí Voxpotu!

Nechceme utvrzovat čtenáře v jejich názorech. Víříme vodu, přinášíme náročné texty a provokativní myšlenky. Pro ty nejlepší informace, které vám chceme přinést, jsme ochotni nasazovat kromě vlastního pohodlí i život.

Je to právě dlouhodobá a pravidelná podpora našich čtenářů, která nám umožňuje vydat se za snem o vzniku nezávislého mediálního domu, jenž pokryje informační potřeby těch nejnáročnějších.


Abychom toho mohli dosáhnout, potřebujeme vás.

Staňte se součástí Voxpotu a podpořte multimediální server, jehož ambice vedou daleko za hranice běžné mediální práce.

Staňte se členy
Voxpot Klubu

Budeme velice rádi za jakoukoliv výši podpory, pokud se ale rozhodnete pro pravidelný měsíční příspěvek 250 korun a více, stanete se členy Voxpot Klubu a získáte mnoho výhod i exkluzivního obsahu.

Co je Voxpot

Co děláme

Reportáže

Vyhledáváme erupce událostí, které proměňují svět kolem nás. Vyrážíme do epicentra dění. Aktuální vývoj sledujeme na vlastní oči a ihned vás o něm informujeme. Přinášíme svědectví lidí, kteří stáli v první řadě, ale i těch, kteří jsou za otřesy světa zodpovědní.

Analýzy

Sledujeme trendy a události, které ovlivňují svět kolem nás. Nová hnutí, revoluce, vzestupy a pády osobností i států, důležité volby, konflikty, neobyčejné myšlenky. Čtivě, srozumitelně, v širokém kontextu. S Voxpotem jste vždy o krok napřed.

Podcasty

Využíváme zvuk na maximum. Pro chvíle na cestách, při sportu nebo klidně jen na gauči pro vás připravujeme také kvalitní audioformáty, které vás udrží v obraze, i když se právě věnujete něčemu jinému.

Rozhovory

Neotřelí hosté a hostky v kombinaci s otázkami, které jdou do hloubky. Informace přímo od zdroje. S Voxpotem pocítite, že se denně bavíte s lidmi, kteří víc než druzí ovlivňují tenhle svět.

Překlady nejzajímavějšího ze světa

Reportáže, investigativy, názory i analýzy od našich zahraničních kolegů a kolegyň nejen pečlivě sledujeme, ale ty nejdůležitější také předkládáme. Aby byl váš obzor vždy dostatečně široký.