Podcast

Redneck #44: Může se Josh Hawley skutečně stát nástupcem Donalda Trumpa?

Po třech profilových dílech o demokratech dnešní díl podcastu Redneck pitvá republikána Joshe Hawleyho, který by rád převzal otěže „trumpismu“.

Málokdo se v posledních letech snažil tak moc stylizovat do role možného nástupce Donalda Trumpa jako senátor za stát Missouri Josh Hawley. Zatímco donedávna směřoval spíše směrem k jakémusi umírněnějšímu, sofistikovanějšímu „trumpismu“, od vyrabování Katpiolu podporovateli Donalda Trumpa a zpochybňování voleb ze strany republikánských senátorů v čele právě s Hawleym nemůže být o něčem takovém řeč. Může se Hawley z aktuálního dění vzpamatovat, nebo z něj naopak dokonce těžit? A je jeho „ekonomický populismus“ skutečný, nebo je jenom módní pózou? To vše se dozvíte v aktuálním díle podcastu.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Podrobnější aktuality o USA si můžete přečíst na Substacku podcastu. Vznik Rednecku podporuje vedle Voxpotu také sesterský web A2larm.

Témata: Podcast, USA