Podcast

Redneck & Beneš | Bidenovy patálie – co všechno může zhatit jeho znovuzvolení?

Jaké nástrahy čekají Joea Bidena v jeho boji za znovuzvolení a jaká jsou obecně největší témata letošních amerických prezidentských voleb? V dnešním díle podcastu Redneck & Beneš rozebíráme ekonomickou situace v zemi, otázku imigrace, ale více se dozvíte také o vlivu konfliktu v Izraeli nebo současné viceprezidentky Kamaly Harris.

Staršího prezidenta Spojené státy americké ještě nikdy neměly. Věk však není jediný problém, kterému Joe Biden ve volebním roce a při obhajobě mandátu čelí. Demokraté jsou rozhádaní ohledně americké podpory pro Izrael – její současná podoba se nelíbí hlavně americkým Arabům a mladým voličům. Velké debaty se ale v poslední době vedou také o tom, jak moc se Spojeným státům pod Bidenovou vládou vlastně ekonomicky daří.

Nejen ve Washingtonu také v současnosti probíhají velké boje ohledně imigrační politiky a ty mají také potenciál zasáhnout do voleb. Nesmíme zapomínat ani na celou kauzu prezidentova syna Huntera Bidena. S tím vším vás v dnešním díle podcastu Redneck & Beneš seznámí náš redaktor Matěj Schneider a amerikanista Jan Beneš z Ostravské univerzity.

Podcast Redneck & Beneš, který je občasným doplňkem našeho podcastu Redneck, můžete kromě našeho webu nejsnáze odebírat také na jednotlivých kanálech Rednecku jako je SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu.

Témata: Podcast, USA