Podcast

Redneck | Začíná sezóna Trumpových soudů. Měl by se exprezident bát?

Výsledek amerických primárek už v podstatě máme. Než ale dojde na volby, čeká Donalda Trumpa řada soudních sporů. Zorientovat se ve změti kauz vám pomůže 104. díl podcastu Redneck.

Donald Trump za uplynulý rok prohrál tři občanskoprávní spory. Jeho kandidaturou se teď zabývá Nejvyšší soud a další případ ohledně jeho prezidentské imunity má k tomuto soudu dost možná namířeno. To největší ale teprve příjde.

Od příštího měsíce se začnou rozjíždět další čtyři, tentokrát trestněprávní soudní procesy. Bude se v nich řešit „držhubné“ pro jeho údajné milenky, nepravomocné zacházení s utajenými dokumenty a především jeho snahy zvrátit výsledek minulých prezidentských voleb.

O co konkrétně v jednotlivých kauzách jde? Které z nich by Trumpa měly trápit nejvíce a které mají zase příliš mnoho slabin? Jak je vnímají voliči a jak právní experti? A stihnou se do voleb vůbec dořešit? O tom všem je dnešní díl Rednecku.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Vznik Rednecku podporuje vedle Voxpotu také sesterský web A2larm.

Témata: Podcast, Redneck, USA