Často kladené dotazy

Jak mohu získat předplatné?

Předplatné získáte na této stránce. Pravidelné platby můžete provádět platební kartou nebo bankovním převodem. Vyplníte kontaktní údaje, potvrdíte souhlas s podmínkami a pak již jen kliknete na tlačítko “registrovat a zaplatit”, které vás přesměruje na platební bránu. Pokud zvolíte bankovní převod, nezapomeňte uvést variabilní symbol.

Za jak dlouho bude předplatné aktivní?

Předplatné bude aktivní hned po připsání platby, berte ale na vědomí, že při platbě převodem to může trvat o něco déle.

Jak si mohu přečíst zamčené články?

Zamčené články jsou určeny členům Voxpot Klubu, tedy předplatitelům nebo dárcům Voxpotu. Po zaplacení předplatného budete přesměrováni na registraci a přihlášení a následně uvidíte veškerý klubový obsah.

Přispívám Voxpotu skrze dary na Darujme.cz, jak nové předplatné ovlivní můj přístup ke klubovému obsahu?

Všem pravidelným dárcům a dárkyním, kteří již byli členy Voxpot Klubu jejich členství zůstává beze změny. Není třeba si zakládat nový účet či přecházet na předplatné. Pokud se vám na novém webu nedaří přihlásit, zkuste projít procesem změny hesla (zapomenuté heslo).

Přispívám přes Darujme a chci přejít na předplatné, jak to mám udělat?

Pokud chcete přejít na předplatné, postačí vyplnit formulář předplatného se stejným e-mailem, pod jakým máte u nás účet, po platbě se váš účet přepne na předplatitelský. Nezapomeňte pak zrušit svůj pravidelný dar u Darujme.

Jak mohu zrušit svůj pravidelný dar skrze Darujme?

Svůj daru přes Darujme můžete zrušit ve svém účtu u Darujme, pokud jej máte vytvořený, nebo napište na [email protected] kde váš dar zruší.

Jaké druhy předplatného nabízíte?

Předplatné můžete získat měsíční, čtvrtletní, půlroční nebo zvýhodněné roční. Platby se strhávají pravidelně v nastavené frekvenci. Předplatné také můžete někomu darovat.

Co vše obsahuje předplatné, tedy členství ve Voxpot Klubu?

Aktuální soupis výhod a klubového obsahu najdete na stránce Voxpot Klubu zde.

Jak mohu darovat předplatné?

Předplatné jako dárek získáte na této stránce, kde po zaplacení získáte ke stažení darovací certifikát s kódem, který obdarované/mu umožní registraci do Voxpot Klubu. Obdarovaný na stránce, kde se registruje k předplatnému vyplní slevový kód a stránka tak přeskočí platební bránu a rovnou aktivuje členství.

Mohu získat předplatné jen na měsíc?

Platby za předplatné jsou pravidelné a strhávají se vždy po měsíci nebo ve frekvenci podle zvoleného druhu předplatného. Právě pravidelná podpora nám umožňuje dlouhodobě a stabilně odvádět co nejlepší práci. Pokud ale chcete předplatné jen na určité období, můžete jej kdykoli zrušit ve svém profilu.

Platím předplatné, ale články mám stále zamčené, jak je odemknu?

Pro odemčení klubového obsahu je nutné se přihlásit do svého Voxpot účtu. Kliknutím na odkaz “přihlásit” u zamčeného článku otevřete přihlašovací formulář, kde vyplníte heslo zadané při registraci.

Nefunguje mi přihlášení do systému, co s tím?

Nejprve prosím zkontrolujte, zda zadáváte správné přihlašovací údaje s heslem. Mnoho z nás má v dnešní době několik e-mailových adres a může se stát, že nezadáváte tu, ke které máte u nás účet. Pokud jste si jisti, že zadáváte správné údaje a přihlášení nefunguje, klikněte v přihlašovacím formuláři na “zapomenuté heslo” a zadejte si nové.

Nedorazil mi očekávaný e-mail (s heslem při registraci, potvrzení adresy, dárkový poukaz či newsletter).

Některé e-mailové schránky mají až příliš přísná pravidla spamu a mohlo se tedy stát, že se e-mail zatoulal do složky spam či hromadná korespondenc, podívejte se tedy nejprve tam. Pokud ho nenajdete, kontaktujte nás na [email protected].

Jak mohu zrušit své předplatné?

V případě, že vám obsah Voxpotu nevyhovuje, můžete své předplatné zrušit po přihlášení v sekci Můj účet kliknutím na tlačítko “ukončit předplatné” a následným potvrzením.

Zrušil/a jsem své předplatné, jak ho mám obnovit?

Své předplatné můžete obnovit po přihlášení v sekci Můj účet kliknutím na tlačítko obnovit předplatné a potvrzením platby. Předplatné se poté automaticky obnoví a s ním i přístup ke klubovému obsahu.

Jak získám daňový doklad pro platby za předplatné?

Jednotlivé faktury za své platby si můžete po přihlášení stáhnout v sekci Můj účet. Pro vystavení kompletního potvrzení/faktury je potřeba mít vyplněné potřebné údaje (jméno, adresa a tp.).