22. 05. 2023, 13:22

Jak se přidat na Discord server Voxpot Klubu?

Pokud jste členkou či členem Voxpot Klubu, máte jedinečnou příležitost přidat se do komunikačního kanálu naší komunity. Stačí se připojit na Discord a pomocí zvacího odkazu se přidat na server Voxpot Klub. Připravili jsme k tomu pro vás krátký návod.

Po kliknutí na zvací odkaz budete odkázáni na pozvánku od člena redakce.

  • Pokud máte na Discordu již vytvořený účet, klikněte na Přijmout pozvánku nebo na Už máš účet? Přihlaste se, přečtěte si pravidla debatování a potvrďte souhlas kliknutím na ikonku ✅.

  • Pokud účet ještě nemáte:

1. Vyplňte své uživatelské jméno, pod kterým se budete všem ostatním zobrazovat a klikněte na Pokračovat. Následně potvrďte, že jste lidská bytost.

2. Před přístupem na server požaduje Discord datum narození.

3. Registraci dokončíte vyplněním emailové adresy, pod kterou se budete moct do aplikace přihlašovat a hesla. Oba údaje si zapamatujte, protože slouží jako přihlašovací údaje. Klikněte na Přisvojit si účet.

4. Zobrazí se vám okénko s informací o odeslaném potvrzovacím emailu a možností stažení aplikace Discord. Doporučujeme ji stáhnout, ale aplikaci lze spustit i ve vašem internetovém prohlížeči. Ve své emailové schránce potvrďte registraci a pokračujte do Discordu.

5. Aplikace vám následně ukáže tipy pro používání pomocí žlutých vykřičníků. Ve Voxpot Klubu následně přejděte do sekce Pravidla.

6. Potvrďte jejich přečtení kliknutím na ikonku ✅.

7. Následně se vám otevřou další kanály. A je to!

Mezi kanály můžete libovolně procházet a diskutovat. Jsou rozdělené podle témat a prosíme o dodržování jejich rozdělení. Na konci seznamu kanálů pak lze nalézt živé přenosy z vysílání. K nim se lze jednoduše připojit kliknutím na název přenosu nebo na Přidat se k hlasovému hovoru.

Členy Voxpot Klubu lze najít pod ikonkou Zobrazit seznam členů.

Členové redakce jsou vyznačení červeně a můžete jim zaslat soukromé zprávy. Pokud máte se serverem jakékoli problémy, obraťte se na Filipa Brychtu, který je označen korunkou.