Podcast

Redneck #22: Revoluce v redakci New York Times a zrada u Nejvyššího soudu

Dnešní díl podcastu Redneck se věnuje jednak bouři v redakci New York Times, jednak přelomovému rozhodnutí amerického Nejvyššího soudu a jeho dopadu na prezidentské volby.

Po několika opravdu divokých týdnech je konečně čas se vrátit ke dvěma tématům, která zastínily protesty ve Spojených státech. Jedním je komentář republikánského senátora Toma Cottona a bouře, kterou vyvolal v redakci deníku New York Times. Měl ho deník vydat? A běsní ve Spojených státech skutečně „kulturní revoluce“? V pondělí 15. června pak americký Nejvyšší soud vydal rozsudek rozšiřující antidiskriminační práva pro LGBT menšiny. Proč pro toto rozhodnutí hlasoval konzervativní soudce dosazený Donaldem Trumpem? Ovlivní tato událost prezidentské volby? To vše se dozvíte v tomto dílu.

Redneck · Redneck #22: Revoluce v redakci New York Times a zrada u Nejvyššího souduPo několika opravdu divokých týdnech je konečně čas se vrátit ke dvěma tématům, která zastínily protesty ve Spojených státech. Jedním je komentář republikánského senátora Toma Cottona a bouře, kterou vyvolal v redakci deníku New York Times. Měl ho deník vydat? A běsní ve Spojených státech skutečně „kulturní revoluce“? V pondělí 15. června pak americký Nejvyšší soud vydal rozsudek rozšiřující antidiskriminační práva pro LGBT menšiny. Proč pro toto rozhodnutí hlasoval konzervativní soudce dosazený Donaldem Trumpem? Ovlivní tato událost prezidentské volby? To vše se dozvíte v tomto dílu.
Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Na Facebooku najdete stránku podcastu, na které kromě nových dílů sdílíme i aktuální zprávy nebo články zmiňované v podcastu. Vznik podcastu podporuje kromě Voxpotu také náš sesterský web Alarm.

Témata: USA