Podcast

Redneck #27: „Jeffrey Epstein didn’t kill himself“

O smrti Jeffreyho Epsteina spekuluje celý svět už více než rok. Zákruty této kauzy a Epsteinovu minulost se snaží osvětlit aktuální díl podcastu Redneck.

Už je to více než rok, co v newyorské věznici zemřel milionář a usvědčený pedofil Jeffrey Epstein. Zabil se skutečně sám, nebo byl zavražděn? Podle průzkumů velká část Američanů oficiální verzi událostí nevěří. Z čeho byl vlastně obviněn a jak zbohatl? Kdo všechno navštívil jeho soukromý ostrov? Jak byl navázaný na politiky, jak na tajné služby a jak na univerzity? To jsou otázky, které si klade aktuální díl našeho podcastu Redneck. Na některé se dá odpovědět jednoznačně, na spoustu nikoliv.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Na Facebooku najdete stránku podcastu, na které kromě nových dílů sdílíme i aktuální zprávy nebo články zmiňované v podcastu. Vznik podcastu podporuje kromě Voxpotu také náš sesterský web Alarm.

Témata: Byznys, Drogy, Krimi, USA