Podcast

Redneck #31: Primárky v Massachusetts, potraty a debata Trump vs. Biden

Prezidetnská debata, potraty a primárky v Massachusetts. To jsou témata, která probírá aktuální díl našeho podcastu o americké politice zespoda i svrchu.

Od minulého dílu stihl Donald Trump nominovat Amy Coney Barrett na uvolněný post Nejvyššího soudu. Může její případné jmenování opravdu znamenat konec potratů ve Spojených státech? A nezaniká ve vřavě bojů o interrupce eventualita, že by tato soudkyně mohla mít daleko výraznější vliv na vývoj země? V Massachusetts proběhla série primárek, která dobře ilustruje vývoj v rámci Demokratické strany. V úterý 29. září se pak poprvé na pódiu v rámci debaty střetl kandidát demokratů Joe Biden s úřadujícím prezidentem Donaldem Trumpem. Co si lze z první ze tří debat odnést?

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Na Facebooku najdete stránku podcastu, na které kromě nových dílů sdílíme i aktuální zprávy nebo články zmiňované v podcastu. Vznik podcastu podporuje kromě Voxpotu také náš sesterský web Alarm.

Témata: USA, Volby