Podcast

Redneck & Beneš | Debata republikánů podruhé a únava washingtonského materiálu

V USA se konala další debata republikánských kandidátů. Redaktor Voxpotu Matěj Schneider a amerikanista Jan Beneš z Ostravské univerzity ji pro vás protrpěli a v novém díle podcastu Redneck &Beneš probírají nejen svou únavu z jejího sledování, ale také stáří washingtonských politiků.

Televizní obrazovky ve Spojených státech ve středu večer okupovala druhá televizní debata republikánských uchazečů o prezidenta. Opět se jí neúčastnil Donald Trump a opět se v ní setkaly ne zcela výrazné tváře republikánské strany. Ty se navíc v průběhu debaty pouštěly do různých osobních útoků a nebo sdílely poměrně intimní informace ze svého osobního života. Dostalo se samozřejmě i na téma Ukrajina.

V podcastu Redneck & Beneš se dozvíte nejdůležitější informace právě o klíčových momentech debaty, a to o i těch, o kterých jste možná ani vědět nechtěli. Ale protože debata samotná zas tak zajímavá nebyla, podcast se stáčí i k tomu, kde byl a co dělal ve stejnou dobu Donald Trump. A taky v něm zazní analýza toho, proč se momentálně americká média plní články a debatami o únavě washingtonského materiálu, jinými slovy o vysokém věku amerických politiků.

 

Podcast Redneck & Beneš, který je občasným doplňkem našeho podcastu Redneck, můžete kromě našeho webu nejsnáze odebírat také na jednotlivých kanálech Rednecku jako je SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu.

Témata: Podcast, USA