Podcast

Redneck & Beneš | Jsme připraveni na trestance v Bílém domě?

Verdiktem „vinen“ skončil asi poslední letošní soud s Donaldem Trumpem a Amerika na rozhodnutí reagovala různě. V dnešním díle podcastu Redneck & Beneš vám zrekapitulujeme a zhodnotíme reakce republikánů, demokratů i veřejnosti.

Porota Donalda Trumpa shledala vinným v 34 bodech obžaloby a z uchazeče o Bílý dům je tak oficiálně zločinec. Jaký bude mít verdikt dopad na veřejné mínění a jaký dostane trest v tuto chvíli není vůbec jasné.

Co na verdikt říkají v Trumpovi věrné republikánské straně a co s rozsudkem zatím provádí prezident Joe Biden? Změní odsouzení Donalda Trumpa nějak jeho šance na zvolení prezidentem? A proč jsou k negativním dopadům historicky prvního odsouzení bývalého amerického prezidenta na prezidentské volby Matěj Schneider i Jan Beneš spíše skeptičtí? To vše se dozvíte v dnešním díle.

Podcast Redneck & Beneš, který je občasným doplňkem našeho podcastu Redneck, můžete kromě našeho webu nejsnáze odebírat také na jednotlivých kanálech Rednecku jako je SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu.

Témata: Redneck & Beneš, Podcast, USA