Podcast

Redneck & Beneš | Návod na sledování primárek: kdy vyhoří Trumpovi rivalové?

Americké primárky jsou za dveřmi. Jak si stojí kandidáti v jejich předvečer? Šance republikánských uchazečů o prezidentské křeslo hodnotí dnešní díl podcastu Redneck & Beneš.

V uplynulých dnech bylo mezi republikánskými kandidáty do Bílého domu rušno. Konala se řada debat a nejvíce „antitrumpovský“ kandidát, bývalý guvernér New Jersey Chris Christie, ukončil kampaň. Může jeho rozhodnutí zásadně zamíchat kartami, než se začne takzvaně naostro volit? Donald Trump se zdá být naprosto nerozhoditelný.

V dnešním díle podcastu Redneck & Beneš nabízíme jednoduchý návod, jak sledovat dění nadcházejících týdnů. Jaké zlomy může přinést Iowa, New Hampshire nebo Jižní Karolína? Proč je „superúterý“ na začátku března Trumpovým ochranným valem? A můžou něco změnit Trumpovy soudní trampoty? To všechno se v dnešním díle dozvíte.

Podcast Redneck & Beneš, který je občasným doplňkem našeho podcastu Redneck, můžete kromě našeho webu nejsnáze odebírat také na jednotlivých kanálech Rednecku jako je SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu.

Témata: Podcast, USA