Podcast

Redneck & Beneš | Republikánská debata: Nepřítomný Trump, nevýrazný DeSantis a razantní Ramaswamy

V USA se konala první debata republikánských kandidátů. Redaktor Voxpotu Matěj Schneider a amerikanista Jan Beneš z Ostravské univerzity ji pro vás shrnou v novém občasném podcastu, ve kterém budou co nejaktuálněji komentovat americké dění.

Včerejší debata v Milwaukee de facto odstartovala půlrok předvolebních soubojů, rozhovorů a debat v rámci primárních voleb v republikánské straně. První volby přijdou v lednu 2024 v Iowě. Právě včerejší debata představuje první možnost pro celonárodní televizní publikum poznat, kdo se to vlastně o post kandidáta na prezidenta za republikánskou stranu uchází. V podcastu Redneck & Beneš se dozvíte nejdůležitější informace o debatě, jejích klíčových momentech, kdo z osmi uchazečů nejvíce zaujal nebo okolo jakých témat se rozprava točila. A kde byl vlastně Donald Trump, když se debaty odmítl účastnit? I to v podcastu zazní.

 

Nový podcast Redneck & Beneš, který je občasným doplňkem našeho podcastu Redneck, můžete kromě našeho webu nejsnáze odebírat také na jednotlivých kanálech Rednecku jako je SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Podrobnější aktuality o USA si můžete přečíst na Substacku podcastu. .

Témata: Podcast, USA