Podcast

Redneck | Botox, móda, kasina a zpronevěřa. Chýlí se kauza republikána George Santose ke konci?

Republikán George Santos je jeden z nejpodivnějších zákonodárců, co se kdy probojovali do Kongresu. O tom, jestli se politická kariéra Newyorčana mnohonásobně obviněného z podvodů chýlí ke konci, je 93. díl podcastu Redneck.

Ještě než letos v lednu zasedl George Santos poprvé do amerického Kongresu, ukázalo se, že v průběhu své kampaně lhal o neuvěřitelném množství věcí. Něco z toho nepopírá ani on, byť to vydává za „přikrášlování“. I přesto, že se zdá, že divoce zneužíval finance na svou kampaň pro osobní účely proti němu jeho kolegové z Kongresu dosud výrazně nezakročili. Teď se však chystá hlasování o jeho formálním vyloučení z dolní komory. Santos by se stal teprve šestým kongresmanem v historii USA, kterého by stihl takový osud (a on říká, že by na to byl hrdý). Proč se k tomu schyluje teď? Jak s tím souvisí botox, pornografie a luxusní móda? A proč se Santos hádal na chodbě Kongresu zatímco třímal cizí dvouměsíční batole? To vše se dozvíte v dnešním Rednecku.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Vznik Rednecku podporuje vedle Voxpotu také sesterský web A2larm.

 

Témata: Podcast, Redneck, USA