Podcast

Redneck | Florida vs. Kalifornie: Proč se guvernéři DeSantis a Newsom hádají?

V USA proběhla další ze série televizních debat před prezidentskými volbami. Tahle ale byla trochu jiná a ohlášený prezidentský kandidát se v ní objevil jen jeden. Záhadu vám vysvětlí 94. díl podcastu Redneck.

Americká politika je debatami přímo zahlcena, takovouto ale ještě nezažila. V debatě vysílané na konzervativním kanále Fox News se utkali guvernér Floridy Ron DeSantis a jeho kalifornský protějšek Gavin Newsom. Na prezidenta přitom kandiduje jen DeSantis. Alespoň zatím: o Newsomovi se sice spekuluje jako o potenciální náhradě Joea Bidena, ale on tuto možnost vehementně popírá.

Pomůže tato debata zachránit DeSantisovu skomírající kampaň? Jak se politikům dařilo v tomto zápase rozdílných politických přístupů? A měli debatu brát jako předehru k prezidentským volbám roku 2028? To vše je tématem dnešního Rednecku.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Vznik Rednecku podporuje vedle Voxpotu také sesterský web A2larm.

 

Témata: Podcast, Redneck, USA