Podcast

Redneck | Lokální volby v USA: Interrupce, konopí, marní republikáni i trable demokratů

V spoustě amerických států se v první polovině listopadu volilo a republikánům se na nepopularitě Joea Bidena nepodařilo kapitalizovat. Důvody se dozvíte v dnešním 91. díle Rednecku.

Relativní úspěchy si republikáni připsali v Mississippi a Louisianě. Konzervativní strana ale naopak pohořela v klíčových volbách a referendech v Ohiu, Kentucky, Pensylvánii nebo Virginii. A to i přes fakt, že americkým médiím v uplynulých týdnech dominují trable s popularitou, kterým čelí aktuální demokratický prezident Joe Biden. Mohou za to postoje republikánů ve věci interrupcí? Proč mají demokraté najednou stabilnější volební účast? A proč se aktuálními relativně dobrými výsledky demokraté stejně nemohou příliš chlácholit ve světle blížících se prezidentských voleb? O tom všem je dnešní díl podcastu Redneck.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Vznik Rednecku podporuje vedle Voxpotu také sesterský web A2larm.

 

Témata: Podcast, Redneck, USA