• Podcasty
  • 13. října 2020

Redneck #32: Plánovaný únos guvernérky a tahanice o „korona dávky“

Úvodní obrázek: White House /
Úvodní obrázek: White House /
Autor
Matěj Schneider
V aktuálním díle podcastu Redneck se potkává neuvěřitelná zápletka plánovaného únosu a méně „filmová“, ale o to podstatnější jednání ve Washingtonu o další vlně ekonomické podpory kvůli koronaviru.

Federální a michiganské státní úřady minulý týden oznámily žalobu na skupinu mužů, kteří prý plánovali únos michiganské guvernérky Gretchen Whitmer. Kdo jsou tito muži, jak si říkají a proč měli chtít guvernérku unést? Skutečně je na místě z jejich činů částečně vinit Donalda Trumpa, jak to dělá guvernérka? Na to se pokusí odpovědět aktuální díl podcastu Redneck. Kromě toho tento díl rozebírá  tahanice ve Washingtonu o nový balík ekonomické podpory kvůli koronaviru. Může neúspěch těchto jednání pohřbít Trumpovy šance na znovuzvolení?

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Voxpotu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu na Soundcloudu. Podrobnější aktuality o USA si můžete přečíst na Substacku podcastu. Vznik podcastu podporuje kromě Voxpotu také náš sesterský web Alarm.
Téma: