Shop!

12. 10. 2020, 13:14

Tričko nebo knihu? Třeba i zadarmo! Voxpot spouští svůj shop.

Voxpot

Tričko Nebuď zvědavej, budeš brzo mrtvej, kalhotky s nápisem Pravda je někde uprostřed nebo reportážní knížka od našeho partnerského nakladatelství Absynt? Voxpot spouští svůj SHOP, kde najdete vše potřebné pro pohodové prožití karantény i pořádný rozjezd po ní.

Možná jste už potkali někoho v tričku Voxpotu. Možná jste na někom objevili i naše spodní prádlo. Nebo vás zahřál čaj, který někdo připravil do našeho půllitrového hrnečku. Teď už můžete do Voxpotu obléct i sebe. Zároveň se budete už od zítřka na našem webu setkávat s recenzemi a úryvky z reportážních knih nakladatelství Absynt, které v edici Prokletí reportéři překládá do češtiny a vydává ty nejzásadnější reportážní knihy z celého světa. Všechny knihy z této edice si můžete snadno pořídit i u nás. A jednu z nich můžete dostat už teď jako dárek!

Z těch z vás, kteří si do této středy pořídí něco v našem SHOPu, vylosujeme tři. Ti od nás k nákupu dostanou právě vydanou knihu Nemesis: Drogová bitva o Rio, loňské Všechny Louisovy děti nebo náš hrneček.

Nevíte, co budete číst během lockdownu? Pořiďte si do středy něco na shopu Voxpotu a vyhrajte knihu od Absyntu.

Zároveň je nákup v eshopu cestou, jak podpořit naši tvorbu. Všechny peníze, které prodejem vyděláme, totiž putují přímo do kasy Voxpotu a následně na nové reportáže ze zahraničí, analytické texty a celou naši tvorbu.

Jestli vámi preferovaná platební metoda zatím není v provozu, pak vás žádáme o lehké strpení. Všechny způsoby platby budou zprovozněny během následujících týdnů. Pracujeme na tom, aby pro vás bylo brouzdání našimi výlohami bylo ničím nerušenou radostí.

 

Témata: Shop!