Debata

26. 10. 2023, 10:40

Vojta Boháč se hlásí živě od Pásma Gazy: Voxpot live debata startuje ve 20:00

Redakce

Šéfredaktor Voxpotu Vojtěch Boháč se vydal pokrývat probíhající násilí v Izraeli a Palestině. Dnes od 20:00 si budete moc poslechnout debatu s ním přímo z místa.

Od propuknutí bojů mezi militanty z hnutí Hamás a Izraelskou armádou pro vás Voxpot přináší pokrytí veškerého zdejšího dění. Náš šéfredaktor Vojtěch Boháč se minulý týden vydal i přímo na místo – byť to musel vzít oklikou přes Sinajský poloostrov.  Od té doby stihl navštívit palestinský Západní břeh, projekci pořádanou izraelskou armádou, na níž byly promítány záznamy z útoku Hamásu, který proběhl 7. října, ale také tiskovou konferenci českého premiéra Petra Fialy v Tel Avivu.

Dnes večer v 20:00 si budete moci naladit debatu s Vojtou přímo z místa. Bavit se budeme o tom, co Vojta už na místě viděl, jak to vypadá s plánovanou pozemní invazí Gazy, nebo taky jak místní hodnotí roli premiéra Benjamina Netanjahua. Sledovat ji budete moct přímo v tomto článku. Členové Voxpotu Klubu se mohou zapojit aktivněji díky Discord serveru, který pro ně provozujeme – právě na něm můžete během debaty pokládat i dotazy.

Témata: Debata, live, Izrael, Palestina