• Sdělení návštěvníkům
  • 19. září 2023

Voxpot se po pěti letech převléká do nového, ale potřebuje vaši pomoc

Úvodní obrázek: Juraj Meszaros / Voxpot /
Úvodní obrázek: Juraj Meszaros / Voxpot /
Autor
Voxpot
Vzpomenete si ještě, jaký byl Voxpot, když jste jej navštívili poprvé? Zřejmě to bylo jen pár článků za týden, asi jsme tenkrát neměli své vlastní zpravodajství, podcasty, newslettery a i v redakci nás nejspíš bylo mnohem méně. Od té doby jsme pořádně vyrostli a potřebujeme se obléct do nového.

Současný vzhled Voxpotu je tu s námi už pět let. Začínali jsme s ním na video reportážích z míst, kde to zrovna „hořelo“. Tenkrát ještě omezená válka na Donbase, islamisté odcházející z Evropy bojovat do Islámského státu, bující srbský nacionalismus v Bosně, hořící Amazonie, válka v Karabachu, masivní protesty proti zákazu interrupcí v Polsku, trollí fabriky v Rusku a plno dalších témat po celém světě.

Naše začátky si můžete připomenout v krátkém spotu:

Svět se za tu dobu proměnil poměrně zásadně. Jako novináři se mu snažíme jít těsně v patách nejen tím, jaké informace a v jakých formátech vám přinášíme, ale také v jaké podobě je servírujeme. Nechceme vám zkrátka kazit smysl pro krásu zastarávajícím vizuálem. Naopak chceme, ať se na našem webu, sítích, akcích nebo při čtení našeho časopisu cítíte, jako kdybyste z toho všeho slyšeli znít tep doby. Někdy trochu divoký, jindy veselý, uklidňující i burcující, prostě podle toho, co se zrovna děje.

Abychom vám mohli s tímto pocitem přinášet tvorbu naší redakce i nadále, potřebujeme vaši pomoc.

Právě teď spouštíme naši kampaň na novou vizuální identitu Voxpotu. Dlouhodobě si vážíme vaší podpory a těší nás, že naše komunita roste. Nicméně, abychom mohli splnit očekávání náročného čtenářstva, musíme se posouvat dál.

Chceme, aby čtení pro náročné bylo nejen obsahově bohaté, ale i vizuálně krásné. Proto jsme se rozhodli investovat do nového webu, loga a celkové identity Voxpotu. Ale nekončíme jen u toho! Cílem je vytvořit přívětivé prostředí, které propojí naši redakci na všech online platformách – na webu, sociálních sítích a v e-mailech.

Budeme rádi, když si prohlédnete malou ochutnávku toho, co vás s touto změnou čeká na tomto odkaze: https://www.voxpot.cz/nova-identita/.

Pomoci nám můžete hned několika způsoby:

  1. Vyberte si v kampani dárek a pořiďte jej sobě nebo někomu z Vašich blízkých.
  2. Sdílejte naši kampaň na (nejlépe všech) svých sítích a řekněte při tom ostatním, proč si myslíte, že je dobře, že Voxpot v Česku máme a že je třeba jej podpořit.
  3. Prohlédněte si novou identitu i odměny a mluvte o tom, co vás zaujalo třeba už dnes večer s přáteli, kolegy, rodinou. Šiřte povědomí o Voxpotu.

Mockrát vám děkujeme za pomoc a těšíme se na další roky spolu!

Klikněte na obrázek a podívejte se na náznak nové identity i na ceny, které si můžete vybrat!
Zjistit více
Posuňte s námi Voxpot na novou úroveň
a získejte neodolatelné odměny
Zjistit více
Posuňte s námi Voxpot na novou úroveň
a získejte neodolatelné odměny
Přihlášení
Přihlášení