01. 03. 2023, 16:38

Voxpot spouští denní zpravodajství o nejzásadnějších událostech ve světě

Redakce

Ode dneška startujeme první zpravodajství v češtině, které nechce jen bavit, šokovat a lehce doplňovat to, co už jste stejně věděli. Naším cílem je přinášet zprávy, na kterých záleží, a pomoci tak našemu čtenářstvu v lepší orientaci ve složitém světě.

Voxpot vždy nabízel informační servis pro náročné. Reportáže z míst, kam se sami nepodíváte, informace přímo od zdrojů, které mají vhled, i poctivé analýzy, jež vám umožní utvořit si vlastní názor a zhodnotit, kam se může ubírat svět v příštích dnech, měsících a letech.

Zpracováním dosavadního jednoho až dvou témat za den jsme nicméně nemohli poskytnou servis, se kterým začínáte a končíte den s jistotou, že vám neuteklo nic zásadního. To se právě teď mění. Ode dneška vám budeme každý pracovní den přinášet kromě reportáží, analýz, rozhovorů a překladů toho nejlepšího ze světa i krátké zprávy v rubrice Voxpot Feed.

Ty budou pokrývat jednak to nejdůležitější dění na všech sedmi kontinentech i ve vodách mezi nimi. Nadále se budeme věnovat aktuálním událostem v oblasti politiky, společnosti, kultury i vědy, ale nabídneme vám také shrnutí zajímavých témat ze zahraničních médií.

Naše nově spuštěné zpravodajství vám tak přinese široký a rychle zpracovaný základní denní přehled ze všech oblastí, kterým se Voxpot věnuje.

Nad zpravodajstvím nadále stojí analýzy, které budou důležitější témata rozpracovávat a dají vám hlubší vhled do toho, co se vlastně děje, kdo za tím stojí a kam se může situace vyvinout.

Nejvyšší úrovní našeho servisu stejně jako tomu bylo od vzniku Voxpotu zůstávají reportáže ze světa, na které naši reportéři a reportérky vyrážejí proto, abychom na vlastní oči sledovali zlomové momenty odehrávající se po celém světě. A přinášeli vám ty nejdůležitější informace odpovídající na otázky člověka žijícího ve středně velké zemi uprostřed Evropy.

Odstartování zpravodajství není poslední změnou, která vás na konci této zimy čeká. Postupně pro vás spouštíme také Voxpot Klub, který přináší obrovské množství výhod našim pravidelným dárkyním a dárcům. Více informací se dočtete přímo na stránce Voxpot Klubu.

V případě, že se vám současné směřování Voxpotu líbí, chcete nám to dát najevo a umožnit nám další rozvoj, můžete nás podpořit také na naší darovací stránce.

Děkujeme, že jste s námi součástí příběhu Voxpotu. Děkujeme, že pomáháte propojovat Česko se světem!