Redakce

04. 07. 2024, 13:01

Léto s Voxpotem: Fotbal, Kellner, grilování, Bulletproof i Redneck live

Redakce

Léto s Voxpotem / Ilustrace: Nora Štrbová

Na léto jsme pro vás přichystali 5 akcí a příležitostí k setkávání. Přijďte za námi na debatu k fotbalovému mistrovství nebo třeba na velkou akci podcastu Redneck. S Voxpotem bude i léto ve městě živější!

Je tady léto. Doba, kdy šílené horko brání soustředění na náročná témata. Člověk by asi raději než před počítačem seděl u vody nebo v parku, a i když všechny konflikty i katastrofy nikam nezmizely, do mysli se vkrádá chuť na to všechno aspoň na chvíli zapomenout.

Ve Voxpotu samozřejmě budeme i následující dva měsíce pozorně sledovat všechno, co se ve světě děje, takže vám u nás nic neunikne. Zároveň vám ale chceme nabídnout trochu odlehčení, pohody, a hlavně osobního setkávání.

Křest Voxpot Magu v létě 2023 před redakcí. Foto: Martin Trabalík / Voxpot

Na další dva měsíce jsme proto vymysleli pět akcí, na které bychom vás rádi pozvali. Většina se bude konat na dvorku před naší redakcí v Praze na Letné, vypravíme se ale i do Brna.

Mysleli jsme na ty z vás, kteří milují sport, fanouškovstvo podcastu Redneck a kytar i na lidi, kteří si prostě rádi dají grilování a pokec o tom, co dělali a ještě plánují dělat v létě. Proběhne také úplně první debata o připravované knize, která popíše život a podnikání dříve nejbohatšího Čecha Petra Kellnera.

Přichází léto s Voxpotem – otevřete své diáře a pište si, ať vám nic neunikne. Těšíme se na vás!

Voxpot & fotbal, úterý 9. července od 18:30, Dvorek na Letné

  • Chcete sledovat semifinále fotbalového Euro 2024 mezi lidmi? Přijďte už na debatu s Fatimou Rahimi a Jirkou Zákravským o mistrovství a společenském i politickém přesahu fotbalu, kterou moderuje David Scharf. Čeká vás i turnaj ve fotbálku a na závěr společné sledování semifinále Euro 2024 na plátně a s občerstvením.

Voxpot & Kellner (jen pro Voxpot Klub), čtvrtek 25. července, Praha

  • Zajímá vás, jak se píše kniha o člověku, který nikdy příliš nechtěl, aby se o něm vědělo? A je to vůbec bezpečné? Přijďte na vůbec první debatu o tom, co vás čeká v připravované knize Vojtěcha Boháče o Petru Kellnerovi. Akce je jen pro členstvo Voxpot Klubu, místo, čas konání a další podrobnosti se dozví všichni aktivní členové Klubu emailem v úterý 23. 7.

Bulletproof live & Brno, pátek 1. srpna od 19:00

  • První živé nahrávání podcastu Bulletproof Vojtěcha Boháče o mezinárodní politice, konfliktech, diplomacii a světových trendech proběhne v Brně. Hosté budou upřesněni.

Redneck live, čtvrtek 8. srpna od 18:30, Dvorek na Letné

  • Živé nahrávání vašeho oblíbeného podcastu o americké politice zespoda i svrchu s Matějem Schneiderem a jeho pravidelným hostem Janem Benešem. Potom si venku poslechnete kytary a na DJs potancujete v redakci až do rána.

Grilování proti FOMO, úterý 27. srpna od 18:30, griloviště ve Stromovce

  • Nesoustředili jste se během léta příliš na dění ve světě a potřebujete aktualizovat? Cestovali jste a přišli při tom na něco, o čem by měli vědět i ostatní? Nebo chcete na závěr léta jen posedět a pokecat? Pak je tu pro vás grilování, pivo & limo a pokec ve Stromovce.